| Shar0nSpitz a întrebat:

Maine merg la un bal si dupa cum stiti dupa se face after party in club! Va fi pentru prima data pentru mine in club ( sunt a 8-a), cine imi poate da cateva idei cu ce m-as putea imbraca tinand cont de faptul ca:
-e destul de frig afara
-nu vreau sa fiu indecenta, vreau ceva sa fiu cat mai simpla
-nu prea am cine stie ce in garderoba
- sunt destul de mica laughing
(P.S. : daca se poate cateva idei cum sa imi fac parulbig grin Aam parul pana la fund)

Multumesc, dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| AgentBomboana007 a răspuns:

Poti gasi cateva idei despre cum sa-ti faci parul pe acest site...

http://weheartit.com/......500/search

despre cum sa te imbraci poti cauta tot pe acest site. daca vrei poti sa te imbraci cat mai simplu cu niste blugi foarte frumosi, botine si o bluza sau un tricou foarte elegant. nu trebuie sa iesi in evidenta ca sa fii frumoasa. o fata simpla este de un miliard de ori mai frumoasa decat o fata populara sau cum vrei tu sa-i spui. bafta cu cautatul!

1 răspuns: