| Anda112 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand doua vopsele pe care sa le combin.Am luat de la gama garnier nuanta blond cenusiu mediu 7.1 si blond super deschis cenusiu 111....Acel 7.1 pare a saten, in cazul in care eu as vrea sa imi iasa un blond nisipiu deschis undeva pe la nuanta 9. Ce culoare credeti ca iese cu cele doua vopsele.(Culoarea parului meu este un blond miere mediu)

3 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Cred ca va iesi un blond in nuanta caramel laughing

| Anda112 explică (pentru deliqventa13):

Atunci e binehappy...Ma gândeam sa nu iasă chiar închis.Asta ma ingrijoreaza.

| cokko a răspuns:

O sa-ti iese blond deschis....eu am fost blond pai si m-am facut cu 2 tuburi garnier 111 si sunt blond cenusiu