| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut gaura in ureche acum 4 zile, in cat timp mi se va acoperi gaura daca nu port cercel?

6 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Se infunda repede dar o sa o ai umflata vreo doua saptamani.

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Eu mi-am facut 4 gauri una dupa alta. Mi-am dat cerceii jos pentru ca ma durea foarte tare si in cateva ore nu mai aveam gauri straight face. Mi-au mai ramas in locurile alea mici umflaturi care au trecut in 3-4 zile. happy

| RoxanaStan00 a răspuns:

Niciodata

| MaleficaFaraNume a răspuns:

Daca gaura e proaspat facuta poate dura de la citeva ore pina la 2-3 zile maxim, puneti cerceii daca nu vrei sa se intimple sa ramii fara gauri.

| HanzoZ a răspuns:

Nu.Si eu am avut acum 3 ani...dar nu s-a astupat gaura!

| HanzoZ a răspuns:

Nu am avut si eu acum 3 ani...nu s-a astupat nici in ziua de astazi!