| AdelinaYay16 a întrebat:

Mi-aş dori să fac o schimbare. Aş vrea să îmi vopsesc părul într-o altă culoare. Având în vedere ca am tenul alb şi totodată, am şi pistrui, ce culoare credeți că m-ar prinde bine? Culoarea mea naturală e brunet.
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi ala salon, nu te arunca să faci tu singură vreo prostie.
Pa, pa.

| Leerix a răspuns:

Ai putea sa incerci o nuanta de ciocolatiu, saten mediu/deschis sau un blond inchis, sau sa iti faci ombre hair de la brunet (radacinile), apoi ciocolatiu si blond mediu la varfuri, s-ar potrivi cu tenul tau (daca alegi varianta asta ai grija ca trecerea de nuante sa fie treptata, nu brusca, daca nu te descurci singura mai bine te duci la un salon).

| iulianaAly a răspuns:

Buna! dupa parerea mea fetelor cu pistrui le sta bine cu o nuanta de roscat :) daca ai si ochii albastrii ar fi ideal! Uite aici cateva nuante de roscat : http://askher.ro/9-nuante-de-roscat-pe-care-le-vei-adora/. Dar nu intodeauna se va potrivi :) Bafta!