| XxBlueRosexX a întrebat:

peste 4 zile am programare la coafor si astazi m-am descis da imi fac si suvite...eu sunt satena dar nu stiu ce culori sar potrivi, rosii roz blonde sau ceva maro deschis? Voua care vi se par ca ar arata mai bine? Si inca ceva, pentru varfurile despicate exista ceva remediu, masca sau altceva?(placa nu mai folosesc de mult)

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

De ce n-o întrebi pe coafeză? Trebuie să ţii cont şi de trăsăturile faciale, nu doar de culoarea părului

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Iti recomand sa-ti faci niste suvite deschise la culoare, ti s-ar potrivi avand in vedere culoarea parului tau. Pentru varfuri despicate, incearca produsele de la Avon.