| SweetHeart a întrebat:

Buna seara, am o intrebare.Deci, vine vara si caldura e infernala, cum as putea sa ma protejez de razele soarelui si sa raman cu fata alba happy? Mersi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste o crema cu spf http://pasagera.ro/protectie-solara.html astea sunt unele formulate corect care sa nu-ti degradeze sau irite tenul.

Mie personal imi ajunge doar fondul de ten ca are spf 15 dar pielea mea este mai anti-bronzat deci nu bag mana in foc ca o sa mearga si la tine. :)) Dar nu umbla si tu prin soare la orele " interzise ".

| capricc a răspuns:

Palarie si crema cu factor de protectie solara mare

| barbutxxx a răspuns:

Cream de soare protectie 98 sau 95.

| Stefania1Stefy a răspuns:

Poti incerca o crema cu protectie foarte mare sau sa folosesti niste tratamente facute in casa. Cu acele tratamente tenul ti se albeste si sunt mai putine sanse sa te arzi