| Mihailescu_Andreea_1994 a întrebat:

Am o placa de creponat parul si nu mai functioneaza ma poate ajuta cine sa imi spune unde o pot repara va multumesc

3 răspunsuri:
| Ceva123 a răspuns:

Daca mai ai garantia valabila du-o de unde ai achizitionato sau la o firma de reparare de electronice si electrocasnice.
Sper ca te-am ajutat. happy

| pinkdimond a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la magazinul de la care ai cumparat.o daca mai ai garantie sau chiar daca nu, ii poti intreba pe respectivii angajati de la acel magazin unde ai putea sa il duci la reparat. daca il ai de mai mult timp poti considera asta un lucru normal, pana la urma orice obiect se uzeaza, in schimb daca e mai nou..la magazinul de unde ai luat placa ar fi corect si cinstit sa ti.o repare

| Mihailescu_Andreea_1994 explică:

Va multumesc de ajutor treaba este ca o am de 2 ani de zile nu mai am garantia si am folosit-o de vreo 5 ori maxim si nu am luat din Romania placa sad