| razvanadriann a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste site-uri pe care se vand parfumuri si tot ce tine de acestea (fara adaosuri de retailer), deoarece vreau sa imi achizitionez un parfum nou pana de sarbatori.
A da, tin sa precizez ca nu vreau sa aud de aoro, deoarece aoro este o gluma.
Multumesc anticipat
P.s: Daca este vreo posibilitate sa comand online de la Douglas va rog sa mi-o comunicati si mie.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Esun.ro
Şi cele de la Avon sunt chiar foarte bine, dar nu toate persistă. Dacă iei unul la 60-70 sau aşa persistă. Today Tommorow chiar e bun, îl are iubitul meu. Mai are şi Individual Blue şi pe cel gri. Tatăl meu a avut Full Speed şi Black Suede Touch, iarăşi foarte bune, chiar le recomand.

| razvanadriann explică (pentru Neo12):

De black suede am auzit si eu ca e bun, totusi eu cautam un site cu produse de designeri sa spun asa. Carespot.ro am inteles ca e site serios. Multumesc pentru raspuns.

| Neo12 a răspuns (pentru razvanadriann):

Păi Esun e site

| razvanadriann explică (pentru Neo12):

Am observat si eu doar ca am comandat de pe eMAG (Carespot).
Multumesc pentru raspunsul tau.

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Ghidul a răspuns:

Nu recomand Carespot. Eu am comandat un produs si m-am trezit cu altul )

| Ghidul a răspuns:

Nu recomand Carespot. Eu am comandat un produs si m-am trezit cu altul! Nu sunt singura care a patit-o. Evitati aceasta firma si site-ul lor.