| DarkBlue17 a întrebat:

Stiti cumva site-uri cu haine si accesorii second hand la preturi foarte mici, exceptand olx si okazii? Aceste doua site-uri nu imi plac deoarece trebuie sa platesc transportul de mai multe ori, intrucat gasesc chestii care imi plac la diferiti utilizatori. Multumesc anticipat! big grin

2 răspunsuri:
| HIoana11 a răspuns:

Incerca pe remix

| DarkBlue17 explică:

De asemenea, m-ar interesa in special haine rock, goth, negre, dar si vintage, dar orice site e binevenit big grin