| Krs123153 a întrebat:

Buna seara TPU. Am 17 ani si cand stau cu capul in jos imi apare un rid pe care il simt si e destul de enervant, pot face ceva sa scap de el?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine te pune sa stai cu capul in jos?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti sa eviti pozitiile, cu capul in jos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aveam riduri pe frunte si serul asta l-a facut sa dispara, 5 ml te ajung mai bine de 5 luni cu utilizare zilnica, e uleios si trebuie pus foarte putin, se usuca complet mat.
http://www.paulaschoice.ro/......m-5ml.html

| DeeAnonym a răspuns:

Aaaa. Nu mai s-a cu capul in jos? E ceva normal ce se intampla la toata lumea. cred. Atunci cand stai cu capu in jos, sangele iti coboara sau urca. :/ spre creier. Asta simti tu. Nu ai cum sa scapi.