| AlaBala111 a întrebat:

Buna seara, TPU. De o luna tin o dieta data de medicul nutritionist si am slabit 4 kg. Problema este ca mi se lasa pielea la picioare,nu ma pot imbraca in pantaloni scurti ca se vede urat. Vreau sa imi dati niste exercitii despre care stiti ca functioneaza si eventual niste creme. Am mai facut eu sport dar niciun rezultat. Va multumesc, astept raspunsuri serioase.

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Iti recomand sa faci mult sport zilnic si sa te duci la masaj la salon, asa vei scapa si de celulita si pielea va fi mai ferma.Ai grija in fiecare zi sa-ti hidratezi pielea, maca o data pe zi, cu creme foarte hidratante si sa masezi bine pana intra in piele ca sa faci sangele sa circule.Bea apa multa, minim 2l in fiecare zi, poti adauga si lamaie.Mult succes!

| CristinaSNC a răspuns:

Incearca sa faci masaj in zonele cu probleme.

| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Incearca sa faci inot, deoarece inotul iti tonifiaza tot corpul, in maxim 2 luni pielea va reveni la normal. Sper ca te-am ajutat happy