| Denisa13nic a întrebat:

Stie cineva cum sa fac sa imi creasca mai repede unghile?

Răspuns Câştigător
| imspecial a răspuns:

Exista o multime de ingrediente care ajuta la cresterea unghiilor de la ulei de masline si suc de lamaie si pana la ulei din seminte de in si ulei de migdale. Tamponeaza-ti unghiile cu aceste remedii saptamanal si vei vedea rezultatele!

11 răspunsuri:
| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Am vazut pe net ca ajuta daca iti freci unghiile cu un catel de usturoi. Nu am incercat, dar poti incerca..nu ai nimic de pierdut si + d-asta oricine are ustuoi. Si un lucru pe care l-am incercat este sa eviti total aceton si daca se poate oja. Lasa-le necolorate ceva timp.

| ann19 a răspuns:

In fiecare zi maseaza-ti unghiile cu ulei de ricin cu vitamina A.Eu asta folosesc.costa 12 lei si se gaseste la farmacie

| Alex201938 a răspuns:

Degetica

| andreyksd a răspuns:

Te spel mai des pe maini

| username115 a răspuns:

Unghiile cresc cu ajutorul calciului deci prin urmare ar trebui sa mananci mai multe alimente ce contin calciu.

| DenisaMajeru4533 a răspuns:

Foloseste mai multe creme sau un tratament incearca.

| Denisa13nic explică:

Multumesc! :-)

| Denisa13nic explică:

Si -andreyksd-, ma spal pe mâini de fiecare data cand e nevoie si cred ca oricine ar trebui sa faca asta. Aceasta tehnica nu grabeste cresterea unghilor, neaparat! Dar mersi. oricum!

| Denisa13nic explică:

Multumesc! pisicuta123456789

| Axy02 a răspuns:

Https://youtu.be/rE03ZwJxxi8 sper ca te am ajutat

| Nasteaantoci a răspuns:

Pune intr-un bol putsina apa, trei picaturi de iod si o lingura mica de sare, tine miinele in aceea apa minimu jumate de ora))