| Maria1107 a întrebat:

Stie cineva daca site-ul CadoulChic este bun? Adica primesc ceea ce comand si le primesc noi sau este fake. Dau funda si multumesc!

3 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Este raport de preț calitate. Dacă este un preț chiar mic la un ceas de firmă, e foarte posibil să fie fake, tu doar trebuie să verifici ce spun cei de la site despre produsele lor.

| Maria1107 explică (pentru NH4OH):

Buna! Stii cumva un site bun cu produse de calitate? Unul pe care l-ai incercat

| NH4OH a răspuns (pentru Maria1107):

Da: Mango Outlet, Mango, kurtmann, ( în general firmele astea cunoscute h&m etc. ), Kalapod, 1001 Cosmetice și nu mai știu de pe site-uri am mai comandat. Sunt fată, îți dai seama, comand non-stop laughing