| Anatpu1989 a întrebat:

Buna,stie cineva vreun salon de epilare definitiva prin electroliza in Timisoara, Arad, Oradea sau Deva? ma intereseaza doar epilarea prin electroliza va rog, nu IPL. Orice date de contact sunt binevenite. Multumesc tare mult!happy

2 răspunsuri:
| Baeatul1234 a răspuns:

Du-te la Lotus in Orasul Oradea din Judetul Bihor La Lotus o sa Gasesti Multe Sunt Multe Magazine Lotus Oradea este in Cartierul Nufarul Bafta in Ati îndeplini Dorinta Ta

| Oboroceanu_Valeria_1996 a răspuns:

Salut, eu fac electroliza in Timișoara, găsește-mă pe Facebook Valeria Oboroceanu