| Yosifica a întrebat:

Buna stiti niste programe de machiat pentru poze online sau care se downloadeaza?

Răspuns Câştigător
| MarryRose a răspuns:

Taaz.ro

5 răspunsuri:
| VV07 a răspuns:

Pai eu stiu www.taaz.com iti faci cont si e super fain funda?

| FuNnIeSt a răspuns:

Incearca TAAZ este online ddoar trebuie sa-ti faci cont, acolo poti sa-ti schimbi culoare ochilor/a parului/a tenului e fain.Cel putin mie imi place
PS: fundita nu dai? :d

| Anaeli a răspuns:

Http://www.taaz.com/makeover.html Intri aici, apoi dai click pe "Sing up" si introduci datele.

| Condurat_Denisa_1997 a răspuns:

Da! taaz.ro! E super fain! Mai e si piZap ...Make Up Editor... Sper ca ti-am fost de folos!
P.S.: fundita?