| andreealc345 a întrebat:

Stiti vreun site de incredere de unde mi-as putea achizitiona haine ca ale lui Michael Jackson? Este un site http://michaeljacksoncelebrityclothing.com/....../index. php doar ca din cate, din cate am auzit, multi si-au tras teapa cu site-ul ala. Sau cum as putea sa-mi creezi propriile haine? Nu stiu, daca aveti vreo idee, va rog sa ma ajutati. Multumesc mult. O duminica frumoasa in continuare!

1 răspuns:
| Gandăr a răspuns:

Dacă vrei de pe net, poţi încerca amazon.com, ebay.com, aliexpress.com etc, dar vor veni destul de greu. Adică mă rog, e după noroc. mie un costum mi-a venit după două săptămâni, iar unei colege care şi-a comandat acelaşi costum în aceeaşi zi după aproape o lună.