| Fokusnik a întrebat:

Sunt baiat am 13 ani. Mi-am crescut un pic parul, am breton si vreau o frizura mai moderna, recomandati-mi ceva?

4 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Lasa-ti bretonul sa creasca si da-l intr-o parte dar nu pe tot cam 75% ca sa ramana un sfert si pe partea cealalta. Te poti duce la coafor sa-ti faca ceva in gen https://www.google.ro/......ps?/search daca crezi ca te avantajeaza. Sper ca te-am ajutat.

| Fokusnik explică (pentru Loredana123):

Da ceva poze cu barbati?

| ursuuu a răspuns:

Ai putea sa te tunzi gen alex velea, raas putin de tot pe o parte si sa-ti lasi bretonul. e super sexy la un baiat, zic eu