| Winners10 a întrebat:

Sunt baiat, si as vrea sa adopt un stil mai elegant de a ma imbraca si in viata de zi cu zi nu doar la ocaziii. As vrea si eu cum sa fac, cum sa combin haine si tot ce este legat de astahappy Multumesc.

Funda big grin

3 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Pai ar trebui sa faci niste cumparaturi de ex vine caldura poti purta pantaloni trei sfert cu o camasa numa sa aiba o culoare mai deschisa, daca se face frig iti cumperi un sacou care-l poti combina cu o pereche de blugi negriihappy

| Kamiichu a răspuns:

Buna, mie una imi place combinatia de: sacou (nu de le costum, ceva mai "sport"), tricou, niste blugi si tenesi, da o eleganta aparte unui baiat. Poti combina si camasi (tot asa, nu elegante, nu de alea de costum) cu niste blugi si tenesi iar. Sper ca te-am ajutat, daca iti place, imi mai poti cere sfaturi happy te ajut cu placere.