| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU acum un an am fost la frizer să îmi ieie puțin din spranceana dreapta cu briciu ca o dungă de la taiat.
Problema e ca de atunci imediat au început să îmi crească la loc firele de sprâncene aiurea în toate direcțiile și nu știu cum să fac să repar spranceana, să arate la fel ca cealaltă?
Era o moda chiestea asta și la cap nuștou dacă mai este și acuma, dat mie din păcate au început să îmi crească la loc firele aiurea în sensul că nu mai stau culcate una peste cealaltă adică nu mai e dreapta ca și cealata, dar doar la începutul sprancenii.
Chiestea e ca le mine can mo loat cu brociul, mo loat la marginea sprancenii nu în același loc în care o început să îmi crească firele aiurea (aproape de nas)!
Va rog frumos daca știe cineva o rezolvare mai concretă ori dacă e cineva pe aicea în același situație ca și mine va frumos ajutațima ca nu știu ce aș putea să fac și unde sa ma duc?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!
Mulțumesc frumos de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Takadamai a răspuns:

Du-te la pensat si cere-i sa penseze doar spranceana cu problema sa fie la fel ca cealalta. Nu mai fa prostia asta. S-ar putea sa fi dezvoltat de la ceva si un dezechilibru hormonal.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai invatat limba romana? Prin China?

| K0sti a răspuns:

Sa imi ia?
can mo loat?
Chiestea? ...asta in ce limba e?

Alooo, crezi ca aici esti la coada vacii?
Grea limba romana asta...

| CPAElites a răspuns:

Lol

| CPAElites a răspuns:

Du-te la frizer si spune-i sa-ti taie si cealalta spranceana sa fie ambele la fel laughing