| DianaLovee123456789 a întrebat:

Am 13 ani si nu prea am idei cum sa ma mai imbrac la scoala. Stiu ca trebuie sa fiu imbracata decent. cel mai bun si detaliat raspuns primeste FUNDA! P.S: As vrea si niste idei pentru incaltaminte si par! :*

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Eu zic ca merita sa investesti in cateva bluzite lejere, jeansi skinny sau boyfriend, balerini si tenisi. Poti combina aceste piese vestimentare in zeci de tinute. Pe www.famevogue.ro gasesti tricouri si bluze la preturi super-avantajoase.

3 răspunsuri:
| Darksidebb a răspuns:

Heii! Pai in primul rand trebuie sa fi imbracata decent, dar asta stii deja pai poti opta la imbracaminte comoda, dar si casual un outfit bun pentru varsta ta ar fi blugi colorati si o camasa draguta peste care sa-ti iei un pullover de o nuanta deschisa si tenisi.Sau blugi si un maieu decoltat in zilele in care nu ai profi rai si peste sa nu fi indecenta un plovaer din acela cu gauri.Parul prinde-l in coc happy Mai poti cauta diferite idei pe aplicatia WE heart it :* sper ca te-am ajutat funda?:*

| DianaLovee123456789 explică:

Mai astept cateva raspunsuri si dau maine seara funda. big grin

| nicuyo a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cat mai confortabil dar si decent in acelasi timp alege ceva sa te simti tu confortabil in propia persoana alege ceva ce te reprezinta