| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... am de organizat o petrecere in seara de 5-6 decembrie si nu stiu ce tema sa pun. ma puteti ajuta cu cateva idei? ...multumesc happy

2 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Eu sincer nu cred ca ar trebui sa ai o tema. daca era bal sau ceva, dar asa poti pur si simplu sa dai o petrecere cu muzica si macare buna

| Biancamirela11 a răspuns:

Pai trebuie sa fie ceva reprezentativ si cat mai original... O idee interesanta ar fi sa te legi de chestia cu mos Nicolae ca tot e atunci sau. daca nu vrei am cateva idei: rock, Laidy Gaga, Holiwod adica sa pui un covor rosu si chesti de genu. Ti-am spus trebuie sa fie ceva original poti sa alegi o vedeta si toata lumea sa incerce sa copieze stilul vedetei respective etc. Totul depinde sa ai imaginatie. Bafta Xo:**