| DAnc3 a întrebat:

am facut recent o comanda de haine de pe h&m si vreau sa stiu daca nu cumva imi vor fi mici hainele, am in jur de 1.68-1.70, 63kg si 87 cm in bust,mi-am comandat o geaca tip biker xs, oare imi va fi mica? Din cate stiu marimile de la h&m sunt ceva mai mari decat de la alte firme si mai am un tricou de la ei care este tot xs si imi este bun.

5 răspunsuri:
| Idontcare69 a răspuns:

Iti este buna geaca. Si eu am haine de la H&M si am tot marimile tale, stai linistita ca iti vine happy

| DAnc3 explică (pentru Idontcare69):

Plot twist:sunt baiat laughing

| Idontcare69 a răspuns (pentru DAnc3):

A, scuze laughing

| DAnc3 explică (pentru Idontcare69):

Ma mai poti ajuta cu ceva te rog? Se pare ca geaca nu mi buna dar restul hainelor da pot sa returnez oare doar geaca sau toate la un loc?

| Idontcare69 a răspuns (pentru DAnc3):

Cred ca poti returna geaca :d dar uite-te pe site-ul lor si vezi daca poti sa returnezi produsele cumparate