| dany179 a întrebat:

Am fata patrata sunt baiat, si vreau sa ma tund. Dati niste nume de vedete sau manechine barbatesti ce au fata patrata, ca sami aleg o frizura. Fata patrata au mutu si bogdan vladau, in caz ca nu stiti cum arata una.sa numi spuneti sa ma tund ca ei findca nu am gasit ceva sami placa la frezele lor, de asta vam cerur ajutorul. Dau funda.

4 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

V-am cerut*

| MySelf94 a răspuns:

Ian Somerhalder, daca zic bine. Daca ai si parul des cred ca s-ar potrivi.

| dany179 explică:

Myself94, tipul arata ok, numai ca are parul cam lung, poate o sa ma tund asa la iarna dar, pana atu ci, caut ceva mai scurt, e aproape vara totusi.