| ILoveTokioHotel a întrebat:

Bună, TPU! Am nevoie de niște "trucuri" naturale pentru creșterea părului, e o urgență.
Mă puteți ajuta?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

De fiecare data cand iti speli parul fa-ti masaj la scalp cateva minute, eventua-l fa-ti in fiecare zi. Mananca sanatos, alimente bogate in grasimi sanatoase (nuci, alune, peste etc) taie-ti varfurile periodic (mie imi creste mai repede dupa ce-l tund) si fa-ti masca saptamanal cu ulei de ricin

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mananca mai multe alimente bogate in vitamina A, cum ar fi legumele!winking

| PeFuga a răspuns:

Tunde-ti parul atunci cand luna este in crestere (intre luna noua si luna plina), periaza-l mai des sau maseaza-ti scalpul din cand in cand (accelereaza circulatia sangelui)... si un secret care la mine a functionat: samponul impotriva caderii parului de la gerovital. Mi-a crescut mult mai repede parul cat l-am folosit.

| Marily1997 a răspuns:

Cauta pe net, cu siguranta vei gasi ceva.