| Ioanaasdf2119 a întrebat:

Am o intrebare: daca mi-am vopsit doar o data parul negru, cum il pot deschide? Cu ce culoare?
P. S. :vreau sa il deschid inapoi la culoarea de saten mai deschis

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Îl poți deschide la culoare numai prin decolorare. Te sfătuiesc să mergi la salon dacă vrei să faci asta. Dacă vrei să te faci acasă, decolorarea o faci de mai multe ori, în zile diferite, în timp scurt. Eu zic să mergi pe varianta cu salonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte ce nuante ai mai folosit? Te-ai vopsit de multe ori?
Poti folosi color b4 care te ajuta sa ajungi la cea mai deschisa nuanta folosita de tine sau la cea naturala daca ai aplicat doar vopsea neagra sau saten inchis.

| melaniemartinezftw a răspuns:

Pai ai trei metode:
1.il decolorezi si pui iar vopsea
2.il lași sa crească de la sine
3.il lași sa pice singur(same with 2)