Întrebare recomandată | Rafaellla15 a întrebat:

TPU! Am o intrebare pentru fete. Care dintre voi s-a vopsit din roscat in blond? Cam cat v-a costat aceasta "operatiune"? Si mai ales, care sunt pasii pentru decolorare... etc?

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Vrei sa stii pasii? Du-te la salon!

| Rafaellla15 explică (pentru Clorox):

Stai, draga/dragule, ca ma duc si la salon. Eram curioasa doar ce '' manevre'' va suferi parul meu.

| Clorox a răspuns (pentru Rafaellla15):

Pai draguta, credeam ca te decolorezi singura, asa la salon cred ca o sa iti aplice un tratament sau ceva dupa ca sa nu iti nenoroceasca parul de tot!
Plus ca roscatul este o culoare puternica, dar daca te duci la salon poti sa te faci si alba! Bafta, si sper sa iti iasa culoarea!

| Biu009 a răspuns:

Daca mergi la un salon de incredere, vor stii sa iti decoloreze parul fara sa il distruga. Poti intreba de tratamentul Olaplex, e folosit mult in procesele de decolorare. Legat de pret, depinde de lungimea parului tau.

| VedoRo a răspuns:

Buna, daca la salon nu folosesc produsele Olaplex, le puteti cumpara online https://vedo.ro/olaplex/