| ralu312 a întrebat:

TPU! Am o intrebare pentru voi! Am 13 ani, iar in octombrie merg la nunta varului meu! Vreau o recomandare de produse de make-up potrivite varstei mele si tipului meu de ten (mixt), pe care sa le folosesc! Tin sa precizez ca eu nu ma marchez de obicei! Va multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Esti cam micuta pentru un machiaj. Eventual te poti da cu mascara si putin gloss/ruj intr-o culoare cat mai naturala si putin fard de obraz. Nu te incarca cu mai multe produse ca o sa arate ciudat fiind asa micuta.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu te machia! O sa arati caraghios, inca esti o fetita. Cel mult rimmel si glos.

| ralu312 explică:

Multumesc! O sa mai astept si alte raspunsuri!

| BRAM2002 a răspuns:

Aici sigur gasesti ceea ce te intereseaza : http://bit.ly/1VlLXk2