| DellyDell a întrebat:

Bună TPU, am o mare problema. Am 14 ani, 1, 63m și 47kg și bineînțeles picioare foarte subțiri. Primesc destul de des critici în legătură cu aspectul meu fizic din cauza aceasta. Problema e că în curând va veni banchetul și nu știu ce tip de rochiță m-ar avantaja, mi-ar avantaja picioarele și le-ar face să pară mai groase. Dau fundă celui mai bun răspuns! ♥

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca mai bine si mergi la sala.

| Omul96 a răspuns:

Sunt baiat si ti-as recomanda o fusta slim! big grin

| Anonimm144 a răspuns:

Heeeei, si la mine se apropie banchetul

| BiancaMVB a răspuns:

Buna.Si eu am avut picioare subtiri, dar nu aveam nici o problema cu asta. Multe fete si-ar dori sa fie slabute si finute. Criticile asupra ta, sunt doar niste invidii.Parerea mea e sa alegi ori o rochie lunga, ori una scurtuta si mulata :*. Bafta