| millar a întrebat:

am o mica problema m.am decolorat la par si n u a prins in toate partile decat in fata si vreau sa ma vopsesc saten sau negru
1 va prinde culoarea?
2 va fi la fel in ambele parti daca nu se va opserva prea mult?

8 răspunsuri:
| millar explică:

Azi m.am decolorat si tot azi vreau sa m-a vopsesc ca sa stiti

| MaeRii a răspuns (pentru millar):

Daca ai parul subtire e posibil sa ai putin probleme daca vopsesti in aceeasi zi, sa folosesti foarte mult balsam.

| MaeRii a răspuns:

In fata,te referi radacina sau suvitele din fata,te-ai facut tot parul de la radacina pana la varfuri? Se va prinde culoare, dar nu la fel, in zonele deschise va fi mai puternica culoarea, dar daca faci cu negru sincer nu cred ca se va vedea diferenta, depinde de nuanta aleasa de negru.Dar daca vrei negru de ce ai mai decolorat parul?

| millar explică (pentru MaeRii):

Eu am vrut suvite doar ca doar in fata s-a prins, am folosit in fata mai multa solutie, si nu e chiar de la radacina e cu vreo 2-3 degete inaine de radacina

| MaeRii a răspuns (pentru millar):

Si cu brunet/negru vrei sa faci tot parul sau doar suvitele? Ce culoare are parul tau in general?

| millar explică (pentru MaeRii):

Tot parul, sunt bruneta inchis, acum am vopseaua in cap

| MaeRii a răspuns (pentru millar):

Atunci acolo unde esti decolorata o sa se vada mai puternic fata de restul capului, o sa fie din aceeasi gama de nuanta ca si restul, dar se va vedea putin mai tare.Nu cred ca o sa arate urat, fiind culoare inchisa nu prea se va observa diferenta.

| millar explică (pentru MaeRii):

Dar cu timpul cand se va duce vopseaua va deveni blond sau va ramane mai inchis