| Inna123 a întrebat:

Buna,TPU! Am o nelamurire in legatura cu site-ul Terranova. Si-a mai dat cineva comanda? Nu stii preturile sunt aceleasi,adica cand imi ajunge comanda sa nu platesc in loc de lei, lire? Spun asta deoarece site-ul nu e in romana sad
Ofer fundita pentru orice informatie utila :*

1 răspuns:
| PikaPikaChuChu a răspuns:

Terra nova site-ul online este numai în engleză și din câte știu dacă comanzi din străinătate plătești prin transfer bancar când pui comanda
Ei or să îți oprească lei, nu trebuie să ai lire sau dolari, dar se bazează pe transferul monetar din ziua respectivă. Ca să ieși mai ieftin pune o comanda când lira e mai mică.
Cu toate acestea, Terra nova există și la noi în marile malluri.(Timișoara, București, Cluj, Iași, Craiova, constanta etc). Eu cumpar de la Timișoara (e cel mai aproape de orașul meu, de fiecare data când merg la Timișoara dau o raită prin mall)