| Lala_Deea_1967 a întrebat:

am o problema cu parul il am nici drept nici cret/ondulat si nu prea am cum sa mi-l aranjez si nici nu vreau sa folosesc placa sau ondulatorul caci am un parul natural si nu vreau sa-l stric, inainte mu-l puneam pe bentita su se facea ondulat caxi il aveam mai lung dar acum ca m-am tuns nu m-ai merge, Cum sa m-il fac cret sau ondulat,

Răspuns Câştigător
| oOoAndreeaOoO a răspuns:

Si eu ma aflu in aceeasi situatie, insa am parul destul de lung. Pai daca ai parul pana la umeri ai putea sa-l tapezi putin si sa-ti-l prinzi in coc, cat de sus. iti va sta foarte bine. Eu asta fac de obicei. happy

3 răspunsuri:
| lau90 a răspuns:

Depinde cat de mult te-ai tuns. Daca de exemplu acum ai parul pana la umeri, cred ca poti incerca sa ti-l faci iar pe bentita.

| Lala_Deea_1967 explică (pentru lau90):

Il am putin m-ai lung de umar si am incercat cu bentita dar nu merge