| MarianPapuc98 a întrebat:

Buna TPU.

Am o problema, m-am spalat pe cap, dupa acea mi-am facut parul cu fixativ, ridicat in sus. M-am asezat in pat dupa aia si in spate mi s-a ridicat parul urat si nu vrea sa se mai culce. O varianta repede, intr-o ora trebuie sa ies si nu pot sa ies asa.

2 răspunsuri:
| Razvan892 a răspuns:

Spălate iar pe cap sau dai cu multa apa și feon, altceva nu știu dacă poți face...

| ryzoO0 a răspuns:

Il speli din nou si data viitoare nu iti mai face parul si te pui in pat se deranjeaza foarte repede.