| Lala_Deea_1967 a întrebat:

am o problema pe care cred ca toate fetele o au, Cum ne prindem parul? Nu am nici o idee cum sa-mi prind parul, il am mediu si drept, va rog dati-mi idei.

7 răspunsuri:
| Lala_Deea_1967 explică (pentru irinuk28):

Irinuk28 unele le stiam doar ca am parul cu 3 cm mai lung de umar si nu pot sa le fac dar multumesc oricun

| irinuk28 a răspuns (pentru Lala_Deea_1967):

OK,atunci da-ti o forma in scari sau gherute, si il tapezi putin, prinzi bretonul si il prinzi in codita, altfel nu stiu cum ai putea sa iti faci parul, caci e scurt.Eu il am lung, cam aproape de fund, deci nu prea stiu ce ai putea face pentru parul mediu. Oricum bafta!

| capricc a răspuns:

Pai bucle lejere, updo-uri sau cocuri http://fucsia.ro/......i-rapide/, coafuri coada de cal, si, bineinteles, impletituri http://fucsia.ro/10-modele-de-impletituri-par/

| oOoAndreeaOoO a răspuns:

Recomand taparea si apoi prinderea in coc. Iti va sta destul de bine!

| marrietta a răspuns:

Uite pe youtube canalul lui Lilith Moon.