Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am unghiile foarte moi si se rup foarte usor. Ce pot sa fac sa se intareasca?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Ai nevoie de vitamine. Organismul tau nu este alimentat corect. Poate ar fi mai bine sa consulti un medic, niste analize si vei afla ce trebuie facut.

4 răspunsuri:
| Helpmeforfree a răspuns:

Din catalog de la avon este un tratament, ul lac verde care iti face sa creasca si pentru intarit este unul de culoare mov

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Recomand crema tratament de la Clarins. Ajuta fortifierea unghiilor in timp scurt. O gasesti la oferta pe Strawberrynet daca nu o cumperi din mall de undeva. O zi placuta!

| Melisa1994 a răspuns:

Poți folosi o cremă de la Farmec pentru unghii