| VladGangstaBoy a întrebat:

am urgenta nevoie de ajutor, in seara asta se organizeaza un bal mascat si vreau sa-mi spuneti ce costum as putea sa-mi fac(personaje de filme, din jocuri sau din anime-uri), dar costumul sa fie usor de facut si sa-mi spuneti cum as putea sa-l fac, Va implooor muuuuuult de tot, peste cateva ore trebuie sa fiu gata, va implooooor, Dau Funda! Va imploooor tare de tooooot! Va implooooooorrr repede!

2 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Uite. ai putea sa iti faci un costum ca al Larei Croft din Tomb Raider. Este foarte simplu de facut. Si uite si un machiaj pe care sa il porti, cu tot cu frizura : http://www.youtube.com/watch?v=3WcBsB5C5P8.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| eandopuncttk a răspuns:

Da nu trebuie sa te chinui, sa-ti faci costum! te dai cu capul de un perete de mai multe ori. sa vezi ce machiaj reusit o sa iti faci. iar la imbracaminte... nu are rost. la ce mai trebuie haine?!