| ionutzz223 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa dau din burta jos am ceva colecei si nu pot sa scap de ei nicidecum fac sport de peformanta dar slabesc 3-4 kg pe antrenament si a doua zi dupa ce merg la antrenament am iarasi inapoi aceleas kg deja m-am saturat de burta.
As dori sfaturi de alimentatie exerciti care sa le pot face acasa pentru ca la sala rar pot sa merg.
Nu fumez nu beau nu mananc dulciuri decat rar nici sucuri decat din an in paste.

Răspuns Câştigător
| Torres92 a răspuns:

Faci fitness acasa,zici la revedere grasime

Dupa vreo cateva luni, te vei trezii cu patratele, abdomen plat
muschi tonifiati
Asa am facut eu.
Te anunt din start, e extreme de greu
sa faci cate o ora pe zi.
Am descarcat de pe net, programul
Era ceva de genul:
Insane training

| ionutzz223 explică (pentru Torres92):

Mersi Torres92 am sa il urmez abia astept sa incep big grin
Mersi si tie Sofer.
Bafta!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bea mai multa apa si lasa moale dulciurile, sucurile acidulate, mancarea in exces.

| ionutzz223 explică (pentru mgtow):

Mersi de raspuns! dar dulciuri nu prea mananc de 2 ani si ceva nici sucuri nu beau nu fumez nu beau fast food nu merg.
Am uitat eu sa mentionez aceste lucruri.

| mgtow a răspuns (pentru ionutzz223):

Incearca sa faci rost de o bicicleta si sa mergi cu ea.

| barbie2000 a răspuns:

Eu zic sa te duci la Mc sa iti iei un meniu mare sigur mergeeeee