| cookie01 a întrebat:

As dori si eu niste informatii de croitorie. Pentru masina de cusut ce ata trebuie sa folosesti, din aia obisnuita? Cum cer la magazin? Cateva lucruri care ar trebui sa le ai cand cosi un material. Funda pentru raspuns precis si complet.

2 răspunsuri:
| StilulMasculin a răspuns:

Cauta o mercerie si un croitor cu experienta din zona ta. Mai mult ca sigur ca te vor ajuta cu un raspuns la intrebarea ta.

| cookie01 explică (pentru StilulMasculin):

Problema e ca nu stiu de unde as putea cere sfaturi fara sa ma coste. La mercerie nu poti fi sigur ca iti da sfaturi bune. Si ce croitor ar sta sa imi zica mie lucrurile astea, eventual sa duc o haina la reparat.