| EternalVampire a întrebat:

TPU, as vrea sa-mi fac un tatuaj pe mana cu numele lui Kid Ink si jos sa scriu The Alumni, dar nu gasesc stiluri de scris pe net. Ma puteti ajuta voi cumva?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Http://cooltext.com/ ai aici cate tipuri de scris vrei;)

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Vrei sa-ti faci un tatuaj pe viata cu numele unui rapper care peste sase luni nu o sa-ti mai placa?

| EternalVampire explică (pentru johnnny123):

Nu-i adevarat. Sunt fanul lui de cand am auzit de el si imi place totul la el. Mai ales tatuajele.

| johnnny123 a răspuns (pentru EternalVampire):

Asa, si esti convins ca si la 35 de ani vei simti la fel? Sau vei cheltui o gramada de bani cu scoaterea tatuajului?

Si apropos, este "Tha Alumni", nu "The Alumni" cum vrei tu sa scrii.

| mczacky a răspuns:

Il faci la salon sau la cineva? daca il faci la salon iti arata ala de acolo cate vrei

| EternalVampire explică (pentru mczacky):

Il fac la verisorul meu.