| Sara53 a întrebat:

As vrea sa stiu daca vitaminele Biomed 6 sunt chiar asa de bune pentru ingrasat? As cam vrea sa iau cateva kilograme in plus, si vreau ceva eficient. Si as vrea sa stiu daca se gaseste si in farmacii? Multumesc anticipat. Fundaa :*

2 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Ţi-a recomandat un medic sau cineva care se pricepe aceste vitamine? Eu una nu am o părere bună despre ele, dar te poţi îngrăşa. Şi da, se găsesc în farmacii. Dar nu în toate farmaciile.

| oct345 a răspuns:

Acest medicament il gasesti in farmaciile catena