| SarmalutaPuternica a întrebat:

Astazi m-am inscris la niste cursuri de coafor frizer manichiura pedichiura si m-am inscris la toate caci am crezut ca nu se poate pe un singru domeniu desi pe mine ma pasioneaza manichiura. La cursuri cand ma duc as putea sa spun ca vreau sa fac numai pe manichiura? caci asta e dorinta mea desi eu le pusesem pe toate din teama ca nu pot face doar un domeniu, va multumesc

2 răspunsuri:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Elepatia este un studiu antic de cinci mii de ani de zile. Cuaja la glanda pineala era sparta cinci mii de ani de zile in urma cu otet, lipsa calciului in alimentatie, post alimentar, etc. Am avut parte de asemenea experiment militar teologic, printr-o substanta mult mai complicata decat Coca Cola. Rosuvastatina. Coca cola are autorizatie militara teologica pentru a fura idei, manipula cercetatori, ucidere la alte alfabete si limbi. Nu va putea invinge niciodata codul video supranatural S666N. Coca cola otet rugaciuni si glanda pineala nu produc altceva decat telepatie si halucinatii. Pentr