| ionescuandrada2000 a întrebat:

Buna TPU! Care este cel mai bun sampon din punctul vostru de vedere?
Dau funda+vot la toti care raspund!
P.S.: Prefer raspunsurile lungi big grin

7 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Pentrul parul meu ( subtire ) cel mai bun este Aqua Light de la Pantene. Orice alt sampon ori imi face matreata ori mi-l usuca ( cele de la farmacie).

| OnuOnulică a răspuns:

Buna,

Am mai multe preferinte nu ma pot opri doar la una laughing

1) Samponul cu argila verde

2)Samponul cu rozmarin

3)Sabal din gama Ducray

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce tip de par vorbim-eu am folosit o multime de sampoane -momentan utilizez Wash&Go

| Lorde92 a răspuns:

Folosesc cel de la Londa Professional(la un litru) e foarte bun. Dar daca as alege un sampon de market, l-as alege pe cel de la Johnson baby(vorbesc serios) iti lasa un par moale fara sa folosesti balsam happy

| Ciumica a răspuns:

Pentru par, cel mai bun sampon al meu este cu ulei de petrol, deoarece imi este benefic in cazul meu si miroase a mandarine.

| Mariamitza a răspuns:

Eu folosesc Garnier naturals cu mange si floare de tiare. Are un pret accesibil, nu face matreata, ofera volum parului mai slab sa zic asa, nu deterioreaza parul, daca este tocit /etc il repara si din punctul meu de vedere mai creste putin parul happy.

| Stefiilici a răspuns:

Hair X de la oriflame deoarece gasesti de care vrei tu pentru par vopsit, gras, deteriorat, despicat. Cu toate astea mie mi se pare un sampon foarte bun, eu pe asta il folosesc!

Întrebări similare