| RusescuO a întrebat:

Care ma poate ajuta cu un model sau mai multe de perechi de tenisi care sa mearga la uniforma (uniforma:pantaloni negri, sacou negru, camasa alba si cravata rosie in carouri negre)? Funda!
PS:Si pret, daca se poate. Multumesc!

2 răspunsuri:
| AndreiMadalin8 a răspuns:

Tenesi nu prea gasesti sa se potriveasca cu uniforma mai probabil o pereche de adidasi dar uite 4 pasi sa iti alegi o pereche de tenesi cat de cat sa se asortezewinking1. Fii conservativ în alegerea materialului, a culorilor şi a stilului. Tu nu trebuie să fii încălţat pentru a juca fotbal, basket sau orice alt sport.

2. Materialul: pânză sau piele. Evită nailonul, imitaţii de piele sau orice alt material sintetic.

3. Culoarea: Alege una care se potriveşte culorii costumului; poate să fie din aceaşi familie de culori cu cea a costumului. Tenişii trebuie să fie simpli şi de o singură culoare. Prin urmare, talpa cauciucată trebuie să fie de aceeaşi culoare cu materialul din partea superioară.

4. Stilul: Poartă o pereche special concepută pentru a fi purtată la costum, aşa că evită alte tipuri de tenişi. Aceştia trebuie să fie confortabili. Sugestile mele pentru tenişii sunt "slip-on" şi de o singură culoare. Modele recomandate: Vans slip ons, Converse All Stars.

| RusescuO explică (pentru AndreiMadalin8):

Madalin_Andrei_1999 nu imi plac cei slip ons.Imi plac ce-i ca all stars.Dar mersi!