| Reea6 a întrebat:

Ce parere aveti de brunetele crete cu pistrui? Dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea gasesti brunete crete si cu pistru.Dar eu cred ca sunt foarte frumoase si dragute

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Ce virstă ai?

| Reea6 explică (pentru CristiDinBucuresti):

laughing 19 de ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Reea6):

Curiozitate, multumiri.

| frostxtq a răspuns:

Nu sunt asa raritati, cunosc eu cateva si sunt, intr-adevar foarte frumoase.

| Nonameagain a răspuns:

Unde ai gasit tu o asa frumusete? Ca nu se prea vad...

| Reea6 explică (pentru Nonameagain):

laughing) multumesc. Eu sunt bruneta cu pistrui si ochii verzi... eram blonda dar m.am vopsit si sunt bruneta bruneta... de aia ma interesa o parere

| Nonameagain a răspuns (pentru Reea6):

Bruneta cu ochi verzi, hmmm, imi aminteste de fetita colegilor mei. O dulceata! Ramii cum esti, frumoaso.

| AliLina2 a răspuns:

drooling laughing

| Lorde92 a răspuns:

Mie sincer nu-mi plac, am avut o colega care era asa si era foarte rautacioasa, bine ea nu avea parul cret... o chema Alessia(poate nu te intereseaza) m-a chinuit toata scoala generala pana cand m-am mutat. Nu vreau sa te jignesc, deci nu o lua personal poate ca tu nu esti la fel ca ea.