| facepalmlol a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Essence? In comparatie cu cele de la Burjois Paris si Rimmel London? In afara de diferentele dintre preturi, ma refer calitativ.

5 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

N-am avut ocazia sa folosesc produse de la Essence pana acum. Rimmel London am avut cateva si au fost ok (nici proaste dar nici extraordinare).

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Salut! happy
Din câte ştiu, sunt mai bune!
Nu am folosit, dar mi-au spus nişte prietene!
Chiar recent am primit de Paşte nişte produse de frumuseţe de Essence şi de la Yves Rocher!

| dianabaumli a răspuns:

Sunt indragostita de creionul de spranceana si de lacurile de unghii. Insa, rimelurile sunt de calitate mai proasta, din pacate. O sa incerc si alte produse.

| cokko a răspuns:

Nu recomand nicidecum essence, chiar daca pretul lor e unul relativ mic.....produse ieftine, dar bune sunt produsele E.L.F! rimel london sta bine la fondurile de ten si rimeluri, cu paletele pentru ochi sunt praf, burjois sunt destul de buni!

| Andreea_Madalina_1997 a răspuns:

Essence sunt bunicele. am eu cateva produse..sunt foarte picmentate si rezista destul de mult. rimmel londan sunt evident mai bune. dar si mai scumpe