| daniel123wsr a întrebat:

Cine poate sa-mi zica de unde pot sa imi cumpar adidasi cu semnul specific al lui BATMAN? Adica liliacul ala in luna. M-as bucura mult daca primesc 2-3 raspunsuri pana de paste... Sa nu fie site sa comand de pe internet. Vreau sa imi spuneti numele magazinului iar numele sa fie corect. Multumesc Anticipat. A da sa fie de baieti. Paa :*

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Din pacate nu se gasesc in Romania.Am gasit si eu doar pe Ebay : http://www.ebay.com/bhp/batman-sneakers