| lolita147 a întrebat:

Cu ce se imbraca o fata de 13 ani la balul bobocilor de clasa a 9-a? Fiicei mele nu-i prea pasa, a zis sa-i cumpar ce vreau eu, dar nu prea sunt la curent cu ce se poarta.

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Cum arata fata ta?

| Arthiom a răspuns:

O iei dupa tine la cumparaturi, ca toane de adolscenta stie toata lumea, cumperi ceva care crezi ca ii place (si te stradui cand alegi obiectul) si acasa ii gaseste 10 defecte numai sa nu se imbrace cu ce ai luat.

| ILOVEEARTH a răspuns:

I-ati putea lua o rochie de tipul http://cdn.allshops.ro/......931311.jpg combinata cu niste tenesi albi(daca e mai baietoasa). Sper ca v-am fost de folos