| AnonimGGG a întrebat:

De mult visez sa am o barba frumoasa si deasa. Stiu ca multor femei nu le place dar cui ii pasa?
Problema e ca parul facial imi e rar si subtire.
Stie cineva vreo metoda prin care sa imi creasca barba mai deasa si mai repede? Oare niste suplimente de testosteron ar ajuta?
Funda la bataie!

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Poti incerca suplimente cu testosteron sau poti incerca sa te interesezi la o farmacie

2 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Este in farmacie un produs care se nueste Skin, hair and nails. Il poti incerca. Totul depinde si de cati ani ai. De exemplu, prietenului meu a inceput sa ii creasca barba la abia 18 ani deci acum ca are 27 de ani, are o barba foarte scurta. Asadar, daca tie pana la anii pe care ii ai ti-a crescut deja barba(sper ca esti adolescent sau macar de curand major) nu ar trebui sa te preocupi. Lasa corpul sa isi continue munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul nu se inmulteste ca lucerna, nici cu diferite creme.Doar implant de par.