Întrebare recomandată | Violetta69 a întrebat:

De obicei am o pleoapa mai cazuta decat cealalta si iese foarte mult in evidenta atunci cand sunt obosita. La oftalmolog a zis ca nu are ce sa imi faca.
Cum m-as putea machia ca sa ascund asta? Prefer clipuri tutoriale...Dar cum sa stau in poze sa o ascund? In poze se vede foarte rau, mai rau ca in realitate, mai ales cand inclin capul intr-o parte, pare un ochi mic si altul gigant. Dau funda.

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Doar operatie de ridicare a pleoapei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exagerezi.
Cine crezi ca se uita la pleoapele tale?

| Violetta69 explică (pentru anonim_4396):

Mi s-a zis ca, cateodata arat ca un ciclop...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violetta69):

Nu ar trebui sa iti pese...

| George8916 a răspuns:

Inseamna ca semeni cu Basescu laughing

| Violetta69 explică (pentru George8916):

M-a amuzat raspunsul tau laughing

| Teodorel a răspuns:

Incearca sa dai cu mai mult machiaj in pleoapa de sus.
Ti-o va ingreuna si o va trage in jos

| TanyaTanny a răspuns:

Oh haide, toti avem defecte! Nimeni nu e perfect! Nu-i baga in seama pe nesimtiti, marea parte sunt gelosi iar atunci cand iti gasesc un punct slab te ataca, crede-ma! Pe langa asta sa tii ca unora defectul ta li se poate parea dragut :3 Ai mai multa incredere in tine Violetta!

| Violetta69 explică:

Eu voiam tuturiale de machiaj, dar am gasit... Sau cum sa ma uit in poze... Multumesc pentru raspunsuri, totusi. kiss

| oprintesa a răspuns:

Da-ne o poza cu tine sa vedem despre ce e vorba. Poate doar ti se pare. (Si ciclopii au 3ochi, haha )

| AndreiMihaita23 a răspuns:

Ai facut vreodată sex dacă nu fa cine și te ajut hahahah glumeam dar arăți frumoasa foc

ok by the way stresul afectează pleoapa cel mai mult nu te stresa sau relaxează-te te aștept în pat

PS glumeam ☺ funda