| BlackRaven45 a întrebat:

După cum ştiţi mai este un pic până la Halloween. De Halloween clasa mea face o întrunire. Adică banchet cu muzică şi costume. Eu vreau să mă îmbrac în vulpe albă dar din ce aş putea să-mi fac coada şi urechile? Dau fundă + vot!

Mersi! ^^

3 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

Pentru coada poate iti este util video-ul asta: http://www.youtube.com/watch?v=SBjeVTmJ27I&hd=1

| lorelaylore a răspuns:

Posibil poţi face urechile dintr-o bentiţă mai veche pe care pui sârmă şi peste material, iar codiţa dintr-un dres vechi alb sau ştrampi ceva... Sper că te-am ajutat

| Anny12 a răspuns:

Urechile le faci asa:iei o bentita simpla si alba, faci niste triunghiuri din carton si le invelesti cu un material alb si pufos, iar coada dintr-o curea si materialul pe care l-ai folosit mai devreme, cureaua sa die alba, iar mayerialul sa coase-l in asa fel incat sa semene cu o coada de vulpe... fu da?