| Deasonyka a întrebat:

ei bine chiar daca nu recunoaste se vede clar.Este vorba despre Nicki Minaj despre care stim cu toti ca are operatii estetice.Sunt o mare fana si chiar o ador, recunosc ca si eu mi-am facut o rinoplastie si o deviatie de sept si marirea buzelor. A-si vrea sa stiu va rog frumos ce implanturi are Nicki Minaj? Cat masoara bustul ei? Sau ce tipuri de implant are? Iar fundul ala impresionat sa fim serioase cate dintre noi fetele nu si l-ar dori? Adevarul e ce si-a bagat sa aiba fundul ala asa imens? Chiar mi-asi face si eu daca a-si sti secretul fundului ei imens.M-am uitat de curiozitate pe aici dar nu prea zice mare lucru http://www.huffingtonpost.com/......91745.html Va rog sa i-mi ziceti cat masoara Nicki Minaj in bust talie si fund? Asa cu aproximatie, arata foarte bine si chiar a-si vrea sa am corpul ei (nu si fata)

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nimeni nu stie dar cu siguranta a folosit botox si silicon la greu dar asta asa chipurile sa arate ea bine

| toleagiulia a răspuns:

Si eu imi doresc sa am fundul si sanii ei.dar ..la cati bani a investit.

| BadPokerFace a răspuns:

Ce iti pasa? Si eu am ca idoli One Direction si Adele dar nu vreau sa fiu ca ei. Dupa mine esti prea superficiala muzica se asculta cu urechile nu cu ochii tine-o minte pe asta.

| AliasRadu a răspuns:

Eu zis sa ramai asa cum esti nu trebuie sa arati ca idolii tai